Články

Lopez – Fognini: neusne Ital na vavřínech?
article image

5.9.2015

Fognini se postaral o další ze senzací na US Open, když pobyt v New Yorku předčasně zkrátil Rafaelu Nadalovi. V osmifinále si to rozdá s dalším Španělem. S Lopezem, který ve 3. kole sestřelil Raonice, si zahrají čtyři sety.

Zdánlivě je postup Fabia Fogniniho přes Nadala velkým překvapení. Jenže až tak velkým určitě ne. Vždyť letos před US Open už Rafu zdolal ze tří mačů dvakrát a po vítězství ve Flushing Meadows upravil celkovou zápasovou bilanci na 3:5. Otázkou je, jak se náladový italský bouřlivák dokáže psychicky koncentrovat na „menšího“ favorita Lopeze a jak na tom bude se silami po pětisetovém maratonu s Nadalem, v němž dokázal otočit duel z nepříznivého stavu 0:2 na sety.

Také od Lopeze je možné na tomto US Open možné čekat všechno. Kdo viděl, jak se ve 2. kole protrápil v pětisetovém maratonu přes téměř k smrti unaveného amerického veterána Fishe, nevsadil by na Španěla v utkání s bombarďákem Raoničem ani desetikorunu. A Lopez sestřelil kanadského favorita 6:2, 7:6 a 6:3!      

Oba tenisté se dosud neutkali, oba si budou věřit a nepoženou se do dalšího „pětiseťáku“. Vystačí si se čtyřmi sadami.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Lopez F. - Fognini F. 4 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip