Články

Lopez F./Nadal – Haas/Štěpánek.: český veterán pokoří legendu
article image

8.6.201

Pikantní souboj čeká hned na úvod travnatého turnaje ve Stuttgartu na Radka Štěpánka. V prvním kole čtyřhry bude jeho soupeřem i fenomenální Rafael Nadal! I když to bude spíše přáteláček, dá se očekávat triumf českého šikuly.

Lopez F./Nadal

+ skvělý deblista Lopez

- nesehranost; Nadal čtyřhry nehraje

 

 

Haas/Štěpánek

+ vynikající deblista Štěpánek; Němec hraje doma

- nesehranost; oba po zranění

 

 

Antuková sezóna je pryč a tenisový cirkus se teď přesouvá na nevyzpytatelnou trávu. Prvním testem pro muže bude turnaj ve Stuttgartu, kde si zahraje i fenomenální Španěl Nadal. Ten si chce spravit chuť po zatím nepovedení sezóně, která vyvrcholila fiaskem v Paříži. Na úvod si střihne čtyřhru po boku španělského kámoše Feliciana Lopeze, který debly umí a měl by ho podržet.

 

Jenže los k nim příznivý zrovna nebyl. Hned na úvod je čekají veteráni tenisového okruhu Radek Štěpánek a domácí Tommy Haas. Dva matadoři spolu skvěle vycházejí a český bourák je na deblovém kolbišti jako doma. Navíc je nesmírně adaptabilní a nový parťák i přechod na nový povrch by mu neměli činit potíže. Je zřejmé, že všichni borci si spíš budou chtít zvykat na trávu a výsledek pro ně nebude to nejhlavnější. Nicméně česko-německý pár přece jen vypadá o něco zajímavěji, a i když v očích odborníků není favoritem, mohl by španělské duo zaskočit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Lopez F./Nadal - Haas/Štěpánek 2 2.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip