Články

Livorno – Inter Milán: nervózní duel s minimem gólů
article image

30.3.2014

Jde jim o hodně. Domácí se chtějí zachránit, hosté pro změnu touží po pohárové Evropě. Dohrávka Serie A se tak změní v urputný taktický boj, ve kterém nebude pro krásu a ofenzívu místo. Sázka na menší počet gólů se přímo nabízí.

Nováček z Livorna zatím drží sestupovou 18. příčku, ovšem výhra by jej katapultovala před Bolognu. Dvě třetiny svého bodového zisku posbíral před svými fanoušky, před nimiž se ukáže znovu po dvou neúspěšných duelech venku. Ani na svém hřišti však nebývají hráči Livorna moc produktivní, v 15 duelech nastříleli jen 19 gólů. Inter se přetlačuje s Fiorentinou a Parmou o čtvrté a páté místo zaručující postup do Evropské ligy. A paradoxně venku jsou Milánští střelecky produktivnější než na domácím San Siru, což jejich soupeř moc dobře ví. Inter potřebuje do Evropy za každou cenu, jeho indonéský majitel Thohir avizoval na léto velké přestupy (Vidič je jistý, skloňují se jména jako Eto´o, Torres, Evra, Mandžukič, Džeko, Podolski...). „Nerazzurri“ budou hrát v Livornu na výhru, ale žádné velké ofenzivní hrátky to nebudou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Livorno - Inter Milán 2,5 - 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip