Liverpool – Villarreal: domácí zase vytasí postupový obrat!

article image

4.5.2016 V odvetě doma gólově zničili silný Dortmund, není důvod se bát Villarrealu! Fotbalisté Liverpoolu opět spoléhají na magické kouzlo svého Anfieldu a nebude senzací, když navzdory manku postoupí.

Ve Španělsku nehráli v prvním semifinále Evropské ligy vůbec špatně, naopak sami se snažili určovat rytmus hry a několik příležitostí vypadalo velmi nadějně. Jenže když už se schylovalo k bezbrankové remíze, domácím se v nastaveném čase povedla učebnicová rychlá akce a do odvety si vezou náskok 1:0. Co na to slavný anglický klub? „Oni jásali, jako by už byli ve finále. Ale pozor, ještě je tu odveta na Anfieldu,“ ušklíbl se liverpoolský trenér Klopp. Ví, o čem mluví, protože naposledy proti Dortmundu jeho hoši předvedli doma báječný obrat a po výhře 4:3 šli dál. Přemožitele pražské Sparty tak nečeká na Ostrovech ni snadného a jde hlavně o to, zda Španělé zvládnou anglické peklo psychicky. Domácím stačí jen gól na smazání manka, navíc jsou si vědomi své útočné síly a ani případná inkasovaná branka by jejich postupové ambice nezahubila. I proto není vůbec utopie věřit v další liverpoolský obrat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Postup - Liverpool - Villarreal 1 2.28

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip