Články

Liverpool – Sunderland: výprask začne v první půli
article image

26.3.201

V anglické lize nenajdeme tým s lepší formou, než jakou se aktuálně pyšní Liverpool. Reds se vezou na vítězné vlně a drtí každého, kdo se jim postaví do cesty. Sunderland si z Anfieldu odveze příděl a trpět začne už v prvním poločase.

Progresivní trenér Brendan Rodgers po příchodu do Liverpoolu vsadil na ofenzívu a to se mu bohatě vyplácí. Jeho svěřenci si útočení užívají, pravidelně vítězí a navzdory předsezónním předpokladům bojují o anglický titul! V případě vítězství nad Sunderlandem by se posunuli o bod za momentálně vedoucí Chelsea, to je pro ně motivace jako hrom! A s protivníkem, jenž urputně bojuje o záchranu mezi elitou, by si měli bez problémů poradit. V lize nepoznali hořkost porážky od konce prosince a momentálně se vezou na šestizápasové vítězné vlně. Během úspěšné série vstřelili famózních 24 branek a před jejich útočným duem Suárez (28 gólů) – Sturridge (19), jehož členové jsou dva nejlepší střelci soutěže, se strachy třesou snad všichni obránci v Premier League. Sunderland už čtyři kola nezvítězil a třikrát dokonce padl, naposledy v Norwichi (0:2), kde už o přestávce odcházel do kabin s dvoubrankovým mankem. Suverénně nejproduktivnějšímu týmu soutěže nedokáže vzdorovat, už v první půli by tak mohly být k vidění alespoň dva góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Liverpool - Sunderland 1,5 + 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip