Články

Liverpool – Sevilla: atraktivní finálová přestřelka
article image

17.5.2016

Na tenhle souboj je zvědavá celá fotbalová Evropa. Ve finále Evropské ligy totiž dojde na pikantní střetnutí dvou odlišných stylů – anglického a španělského. A o góly nebude nouze!

Fotbalisté Liverpoolu se pokusí zastavit suveréna posledních let. Vždyť Sevilla může jako první v historii vyhrát soutěž potřetí za sebou a celkově popáté. V Basileji budou mít oba týmy ještě větší motivaci uspět, protože v domácích soutěžích neprožily moc povedenou sezonu. Trenér Klopp po říjnovém příchodu Liverpool dovedl k osmému místu, Sevilla ve španělské lize skončila sedmá bez jediného venkovního vítězství. „Jenže kdybychom teď vyhráli popáté a potřetí za sebou, doslova bychom přepsali historii,“ řekl obránce obhájců Coke. Ovšem i Liverpool to v této soutěži umí, vyhrál ji už třikrát a případným triumfem by tak dorovnal rekord Sevilly. Oba celky spojuje i to, že ve svých předchozích finálových zápasech EL ani jednou neprohrály! Anglická přímočarost proti španělské technice. Který styl přinese úspěch? Každopádně se čeká otevřený mač s dostatkem gólů – oba týmy drží za čtvrtfinále a semifinále průměr rovné dvě vstřelené branky na zápas.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Liverpool - Sevilla 2,5 + 1.96

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip