Články

Liverpool – Newcastle: Reds chtějí vyrazit za elitou
article image

12.4.2015

Dvě výhry v řadě je přibrzdily v rozletu a nejspíš připravily o šanci na Ligu mistrů. Nicméně fotbalisté Liverpoolu věří, že se proti Newcastlu dostanou zpět na vítěznou vlnu a opět vyrazí za pronásledováním elity. Podaří se jim to?

Liverpool

+ kreativní tým, bojovnost, kouzlo domácího Anfieldu

- nevyrovnané výkony

Newcastle

+ nemají co ztratit, na soupeře celkem umějí

- špatná obrana, 4 porážky v řadě

 

Na konci kalendářního roku ještě patřili k šedému průměru Premier League, jenže pak fotbalisté Liverpoolu rozjeli velkou sérii – 10 výher a 3 remízy ve 13 utkáních! Najednou se dostali do těsného závěsu za nejlepší a vypadalo to, že se mohou poprat o Ligu mistrů. V minulých kolech ovšem ztratili dvě klíčové bitvy – s United 1:2 a na Arsenalu 1:4 – a na šesté příčce už najednou mají manko.

Newcastle už jen vzpomíná na svoji slavnou éru a na 13. příčce tabulky se nervózně otáčí za sebe. Pět porážek z posledních šesti duelů, čtyřikrát v řadě nula na bodovém kontě - nejvyšší čas černou sérii zastavit. Může se jim to podařit na slavném Anfieldu? Na Liverpool jim to poslední léta celkem jde: na podzim doma vyhráli 1:0, loni tam padli těsně o gól, když v poločase vedli, rok předtím remízovali. Bude jejich nynější bitva opět chudičká na góly?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Liverpool - Newcastle 1:1 9.28
Oba týmy dají gól - Liverpool - Newcastle ano 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip