Články

Liverpool – Man.City: první půle nerozhodne
article image

1.3.2016

Jejich remízovou bitvu ve finále Ligového poháru rozhodly až penalty, teď si to angličtí giganti po třech dnech rozdají znovu v lize. A opět to bude nesmírně vyrovnaný souboj.

Na londýnské neutrální půdě se oba týmy přetahovaly 120 minut, než Liverpoolští selhali v penaltovém rozstřelu a trofej putovala do Manchesteru. „Těžko se to skousává,“ přiznal kouč poražených Klopp. Naštěstí téměř okamžitě má možnost vendety, navíc na domácím Anfieldu. Jeho svěřenci se v Premier League potácejí ve středu tabulky, nicméně případná výhra by značně oživila sny o pohárové Evropě. Ani hostům není zrovna hej. Nedávno ještě jasný kandidát na prvenství tápe, dvě ligové porážky v řadě vzaly Citizens reálnou naději na mistrovský titul. Na momentální čtvrté příčce aby se spíše strachovali, že padnou ještě níže... Mementem je navíc listopadový domácí duel s protivníkem, ve kterém je před vlastními fanoušky Liverpool zesměšnil 1:4. A pozor, na Anfieldu borci z Manchesteru nevyhráli už nekonečných 13 let! Poměrně často se ale protivníci rozcházejí dělbou bodů a ta je poměrně reálná i nyní. Minimálně první půle by rozhodnout neměla.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Liverpool - Man.City 0 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip