Liverpool – Man. United: duel gigantů pro Reds

article image

9.3.2016 Na ostrovech se Evropská liga netěší velké prestiži, ovšem bitva Liverpoolu s Manchesterem United poutá velkou pozornost! Utkání rivalů na Anfieldu bude hodně vyhecované a Reds věří, že ukončí mizérii, která je v duelech s United provází…

Oba nejúspěšnější anglické celky historie se v domácí soutěži trápí a zdá se, že se nevmáčknou mezi nejlepší čtyřku, která půjde do Ligy mistrů. Proto nutně potřebují ovládnout právě Evropskou ligu, ovšem jeden z nich předčasně půjde z kola ven! Lepší formou disponují domácí Reds, kteří sice navzdory dobrému výkonu prohráli finále Ligového poháru v penaltách s Manchesterem City, stejného soka ale poté v lize smetli 3:0 a o uplynulém víkendu si poradili s Crystal Palace 2:1. To United padli s West Bromem 0:1, ovšem na Liverpool umí zahrát, vždyť jej porazili čtyřikrát v řadě! Celek kouče Van Gaala trápí rozsáhlá marodka, do bitvy na Anfieldu nastoupí bez celé řady opor v čele s útočníky Rooneym a Martialem. Venku to v letošní sezoně Red Devils nejde, v předešlém kole EL padli na hřišti Midtjyllandu 1:2 a ani v anglické lize mimo Old Trafford nezáří (bilance 5-4-6, skóre 18:20). Na úhlavního rivala se opět budou chtít vytáhnout, ovšem vyhecovaný duel nakonec ovládnou domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Liverpool - Man.United 1 2.09

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip