Články

Liverpool – Man. United: atraktivní bitva plná gólů
article image

16.1.201

Další válka odvěkých rivalů je tu! Nejslavnější anglické kluby si to rozdají o pohárovou šanci a zápas je naprosto otevřený. Jedna jistota by tu ovšem měla být: dostatek gólů!

Oba kluby plánovaly, že budou v tabulce výše, ovšem svých ambicí se ještě nevzdávají. Jenže jejich výkony jsou jako na houpačce a fanoušci si nemohou být jisti vůbec ničím. Důkazem budiž vložené kolo uprostřed týdne, kdy oba protivníci hráli shodně 3:3. Zatímco United přišli v samotném závěru o výhru v Newcastlu a fanoušci už hlasitě žádají hlavu slavného kouče Van Gaala, Liverpoolští doma zachránili bod s lídrem tabulky Arsenalem a jejich charismatický trenér Klopp byl znovu za hrdinu. Tým sužovaný velkou marodkou totiž jednoznačně pozvedl, škoda jen, že výhry na hřištích gigantů Chelsea či Citizens vzápětí devalvují propadáky s outsidery.

Oba kluby mají bohatou historii své rivality a v Anglii nenajdete protivníky, kteří se více nenávidí. Na Anfieldu tedy bude opět pořádně třaskavá atmosféra, v níž hráči ze sebe vymáčknou vše. United soka porazili čtyřikrát v řadě – naposledy v září na Old Traffordu dominovali 3:1 po bezgólovém poločase. Tentokrát se Liverpool možná pomstí, každopádně o góly by neměla být nouze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Liverpool - Man.United 2,5 + 2.27

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip