Články

Liverpool – Everton: derby pro domácí!
article image

19.4.2016

Do jednoho z nejprestižnějších mačů anglického fotbalu jdou domácí Reds ve výtečné formě, jejich velcí rivalové z Evertonu se naopak trápí a v posledních šesti kolech nevyhráli... Ani na Anfieldu se jim nezadaří, Reds zvítězí!

Vítězstvím nad Toffees by se domácí borci vrátili do boje o evropské poháry, v souboji s úhlavním rivalem tak budou mít o motivaci navíc! Svěřenci kouče Kloppa prožívají parádní období, v lize po demolici Stoke 4:1 triumfovali v Bournemouthu 2:1 a mezitím dokázali přestřílet hvězdný Dortmund 4:3, na jehož úkor postoupili do semifinále Evropské ligy. Emotivní kouč Klopp nakazil své svěřence zápalem pro hru a ofenzivní fotbal, borci jako Sturridge, Origi či Coutinho se začali pravidelně gólově prosazovat a Reds se tak vezou na vítězné vlně. Ambiciózní Everton prožívá mizernou sezonu, v níž už nemá o co hrát – bát se sestupu nemusí, na poháry nedosáhne. Jediným jejím pozitivem je tak střelecká forma kanonýra Lukakua (18 gólů), jenže mladý Belgičan v létě nejspíše zamíří o dům dál… Očekávám velkou a zajímavou bitvu, navrch v ní budou mít domácí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Liverpool - Everton 1 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip