Články

Liverpool – Chelsea: giganti nabídnou branky!
article image

10.5.2016

V dohrávce 30. kola anglické Premier League si to na Anfieldu rozdají zvuční soupeři, kterým však patří osmá a devátá příčka tabulky… Mistrovská Chelsea prohrála tři z posledních pěti duelů, odjede s prázdnou?

Na startu sezony pomýšleli na obhajobu titulu, od počátku se však trápili a brzy bylo jasné, že budou boj o titul sledovat jen z uctivé vzdálenosti. Fotbalisté Chelsea se už nemohou dočkat, až prokletý ročník skončí! Ani výměna trenéra neměla pozitivní efekt, pod vedením Nizozemce Hiddinka prohráli Blues tři z posledních pěti utkání a patří jim až devátá příčka tabulky. Chybující defenzíva a nepříliš produktivní ofenzíva, to jsou hlavní důvody jejich letošní mizérie. Liverpool na tom v lize není o mnoho lépe, když mu patří osmá příčka. Pod novým koučem Kloppem se ale herně zvedá, tlačí se do ofenzívy a především doma válí – na Anfieldu od poloviny ledna neprohrál, naopak tam vyhrál tři z posledních čtyř utkání. K tomu Reds potvrzují herní zlepšení v Evropské lize, kde se dokázali probojovat až do finále a před svými fanoušky roznesli například Dortmund (4:3) či Villarreal (3:0)! Na zvučného protivníka se budou chtít vytáhnout, čekám góly!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Liverpool - Chelsea 1+Ano 2.97
Počet gólů - Liverpool - Chelsea 2,5 + 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip