Články

Liverpool – Blackburn: Reds outsidera nepodcení
article image

7.3.201

V novém roce nabrali parádní formu a září v lize i v poháru. Borci Liverpoolu se postupně prokousali až do čtvrtfinále FA Cupu, v němž vyzvou druholigový Blackburn. Rovers už získali dva skalpy ligových soupeřů, na Reds ale stačit nebudou…

Liverpool

+ technická vyspělost, kontrola míče, rychlé ofenzivní výpady

- příliš ofenzivní krajní záložníci  

Blackburn

+ role outsidera, sebevědomí

- kvalita, defenzíva

 

Jeden z pouhých pěti šampionů novodobé Premier League Blackburn „kroutí“ už třetí sezonu v řadě v druhé nejvyšší soutěži. Zatímco v prvním ročníku po sestupu se horko těžko zachraňoval před pádem do třetí ligy, letos se pohybuje v klidném středu tabulky. K návratu mezi anglickou elitu má ještě hodně daleko, v měření sil s týmy z Premier League ale ukázal kvalitu, vždyť v předešlých kolech FA Cupu dokázal vyřadit Swansea (3:1) a Stoke (4:1)! Nyní však Rovers narazí na hvězdný Liverpool a bylo by obrovským překvapením, kdyby jej poslali z kola ven. Svěřenci kouče Rodgerse se sice první polovinou sezony protrápili, v závěru loňského roku se však nadechli k parádní jízdě, v níž hodlají pokračovat co nejdéle. V lize už dvanáct zápasů neprohráli, naopak devětkrát zvítězili a vrátili se tak do hry o Ligu mistrů. A válí také v FA Cupu, který naposledy ovládli před devíti lety. Reds se pyšní výtečnou kombinační hrou, v útoku mají šikovné dribléry Sterlinga, Sturridge či Coutinha a obranu Blackburnu tak v Liverpoolu čeká hodně náročné odpoledne… Favorita hosté nepřibrzdí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Liverpool - Blackburn 0:1 1 1.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip