Články

Litvínov – Třinec: zdramatizují Oceláři finále?
article image

14.4.2015

Takhle blízko mistrovskému titulu ještě nebyli! Borci Litvínova se po 19 letech probojovali do extraligového finále a z horkého třineckého ledu si přivezli dva cenné triumfy. Ovládnou také třetí klání a přiblíží se celkovému prvenství?

Litvínov

+ zkušenosti, přesilovky, brankář Francouz, domácí prostředí

- vysoká očekávání, obrana občas nestíhá  

Třinec

+ kvalitní ofenzíva, zkušení tahouni, kombinace

- smůla v zakončení, po domácích prohrách pod velkým tlakem

 

Nepolevují a odhodlaně míří za historickým úspěchem. Litvínovští borci v play off pokračují ve výborných výkonech ze základní části, jejich vidina mistrovského titulu nabývá konkrétnějších obrysů. V předešlých sériích s Pardubicemi a brněnskou Kometou vždy prohráli po jednom duelu, ve finále ještě neklopýtli. A to za sebou mají dva zápasy na horkém třineckém ledě! Vítěze základní části deptají smrtícími přesilovkami (5 branek) a dobrou obranou, za níž exceluje brankář Pavel Francouz, jenž ve dvou finálových utkáních pustil jen tři ze 74 třineckých střel. Hlavně jemu Chemici vděčí za nadějné vedení 2:0 na zápasy, především v druhém utkání byli pod velkým tlakem domácích, který přestáli jen díky skvělým zákrokům svého gólmana. Třetí triumf by jim vynesl titulový mečbol, naopak situace Ocelářů by po dalším zaváhání byla už kritická, středeční klání musí ovládnout! Zatím se jim však nedaří proměňovat i ty nejvyloženější šance, budou se tak ještě více tlačit do koncovky a jistě přidají na důrazu před brankou. Dokážou prolomit střeleckou smůlu a sníží stav série?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Litvínov - Třinec 2 2.20
Počet gólů - Litvínov - Třinec 5,5 - 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip