Články

Litvínov – Třinec: úvodní třetina bude vyrovnaná
article image

12.12.201

Velký šlágr hostí stadion Ivana Hlinky, kde si to v bitvě o čelo tabulky rozdají druhý Litvínov a vedoucí Třinec! Chemici letos hvězdné Oceláře už dvakrát porazili, úvod utkání ale vždy byl vyrovnaný. A to bude platit znovu!

Třinec vede extraligovou tabulku o tři body právě před Litvínovem, který se tak může na lídra dotáhnout. Ovšem na prvním místě jej nevystřídá, pro hosty hovoří výrazně lepší skóre – Oceláři se jako první tým letošní extraligy mohou v počtu vstřelených branek přehoupnout do trojciferných čísel (98 gólů), zároveň ale také inkasovali nejméně ze všech (52). Především jejich ofenzíva straší všechny soupeře, i přes absence několika opor (Irgl, Kreps, Plíhal) řádí na extraligových kluzištích jako černá ruka. V minulém kole její sílu pocítili hokejisté Olomouce, kteří v Třinci padli 1:5, v posledním venkovním utkání Oceláři vyhráli v Pardubicích 4:0 a na podařený výkon zkusí v Litvínově navázat. Chemici mají kádr dlouho pohromadě a těží z velké sehranosti, za úspěchy je táhnou zkušení borci jako Hübl (13+23), Ručinský (9+20) či Lukeš (11+13). A také brankář Pavel Francouz (úspěšnost 92,79%), ovšem není jisté, jestli mladý reprezentant po nedávných zdravotních lapáliích naskočí do sestavy a bude připraven chytat. Litvínov letos nad Třincem už dvakrát vyhrál (3:2 v nájezdech a 4:1), první třetina však pokaždé skončila bez branek. A opatrnější úvod z obou stran nejspíše uvidíme do třetice, úvodní dvacetiminutovka skončí plichtou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Litvínov - Třinec 0 2.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip