Články

Litvínov – Sparta: mistr znovu padne
article image

29.12.2015

Více než polovinu domácích zápasů v letošní sezoně prohrál mistrovský Litvínov, jenž se nadále krčí u dna extraligové tabulky. Vylepšit si bilanci může proti Spartě, ovšem Pražané letos venku nehrají vůbec špatně…

Na přelomu listopadu a prosince si Sparta prošla herní krizí, během níž prohrála všechny čtyři venkovní duely a postupně se propadla mimo elitní extraligovou osmičku. Přitom předtím venku zářila a v 11 duelech pouze 2x vůbec nebodovala. Reprezentační přestávka ale mančaftu z hlavního města prospěla, po jejím skončení Sparta smetla Vítkovice 5:0 a vyhrála v Karlových Varech 5:3. V úterý pak potvrdila návrat střelecké formy proti druhému Hradci, který zdolala hladce 5:2. U Litvínova se po zisku mistrovského titulu a odchodu několika opor očekával výsledkový propad, že ale budou Chemici v polovině základní části leštit dno tabulky, to asi nikdo nepředpokládal. V prosinci se obhájci titulu sice herně zvedli a především zpevnili defenzívu, ovšem k pravidelnému bodovému zisku to zatím nevede. Naposledy prohráli 1:2 v Plzni, ani na Spartu nevyzrají.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Litvínov - Sparta 2 2.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip