Články

Litvínov – Sparta: mistr si bilanci nevylepší
article image

26.9.201

Obhájce mistrovské trofeje přes léto přišel o několik opor a zatím marně hledá formu, která jej v minulé sezoně vynesla až na vrchol. Naopak Sparta od začátku jede a obsadila čelo tabulky, také na litvínovském ledě uspěje!

Ústup Litvínova ze slávy se po loňském zisku historického titulu přeci jen čekal, ovšem tak mizerné výkony, jaké úřadující šampion v úvodu extraligy předvádí, zaskočily vedení týmu i jeho fanoušky. V prvním kole sice Chemici zdolali Zlín 4:0, od té doby ale čtyřikrát v řadě prohráli! Po třech zápasech bez bodu vytěžili ze zatím posledního utkání s Plzní alespoň bod za prohru 3:4 v prodloužení a vyhoupli se na dvanácté místo tabulky, poslední Karlovy Vary mají na kontě ale jen o jeden bod méně. Odchody klíčového brankáře Pavla Francouze a forvardů Martina Ručinského (ukončil kariéru) s Jakubem Petružálkem negativně poznamenaly litvínovskou defenzívu (průměr 3,4 inkasovaných gólů na zápas) i ofenzívu (průměr 2,8 vstřelených branek na utkání) a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by měl brzy nastat obrat k lepšímu. Sparta naopak začala jako jeden z velkých favoritů na zisk titulu a první body ztratila až ve 4. kole, kdy nečekaně selhala v Karlových Varech (3:6). V zatím posledním utkání celek kouče Jandače přetlačil v nájezdech nebezpečný Hradec (4:3) a ani z Litvínova neodjede s prázdnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Litvínov - Sparta 02 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip