Články

Litvínov – Sparta: Chemici rivala udolají
article image

27.11.2014

Druhý s třetím si to rozdají v Litvínově ve šlágru 25. kola české extraligy! Domácí Chemiky by mohla výhra posunout do čela tabulky, navíc na Spartu se umí vyhecovat. Pražané se nedají bez boje, nakonec ale neuspějí.

Famózní sezonu prožívají hokejisté Litvínova, na dálku se přetahují s Třincem o první místo v extraligové tabulce. Z něho byli v minulém kole sesazeni, když padli v nájezdech v Liberci, výhra nad Spartou by je ale mohla do čela vrátit. Žlutočerný litvínovský válec doma hraje skvěle (bilance 8-1-0-3), jeho úspěchy jsou založeny především na parádních výkonech gólmana Francouze (úspěšnost 93,3%) a poctivé hře defenzívy, v útoku pak září zkušení harcovníci Hübl (10+16), Lukeš (11+13) a Ručinský (8+14). Litvínovské ofenzívě by pak měl výrazně pomoci návrat hvězdného forvarda Petružálka z ruského Jekatěrinburgu, o jeho startu proti Pražanům se rozhodne po dopoledním rozbruslení. Sparta je úspěšnější venku (25 bodů) než doma (21 bodů), což zkusí v Litvínově potvrdit. Musí ale předvést výrazně lepší výkon než v minulém utkání s posledními Vítkovicemi, které nakonec přetlačila 3:2 až v nájezdech. Také celek kouče Jandače spoléhá na propracovanou obranu, která dokonce stejně jako ta litvínovská dosud inkasovala 54 branek. Lepší je v tomto ohledu pouze vedoucí Třinec… První vzájemný duel letošní sezony ovládl po velkém boji v Holešovicích hostující Litvínov 1:0, také odveta na ledě Chemiku by měla být hodně vyrovnaná. Našlapaný stadion Ivana Hlinky ale požene domácí borce za vítězstvím, věřím, že mu nakonec udělají ziskem skalpu rivala velkou radost!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Litvínov - Sparta 1 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip