Články

Litvínov – Pardubice: gólové hody fanoušci neuvidí
article image

13.3.201

Elitní šestka jim kvůli kolapsu ve finiši základní části unikla, předkolo ale zvládli a postup přes Vítkovice jim vlil do žil spoustu sebevědomí. Nyní se borci Pardubic ve čtvrtfinále pokusí zaskočit silný Litvínov, podaří se jim to?

Litvínov

+ brankář, útok, zkušenosti, hlad po úspěchu

- vysoká očekávání, nerozehranost

Pardubice

+ v předkole nabraly formu, kombinace, role outsidera

- chybí agresivní typy hráčů, brankář

 

Východočeši se dlouho drželi mezi nejlepší extraligovou šestkou, která postupuje přímo do čtvrtfinále play off. Ovšem po neskutečném kolapsu v závěru základní části, kdy prohráli osm duelů v řadě, spadli na devátou příčku a museli tak do předkola, v němž vyzvali Vítkovice. Po výprasku 2:8 na ledě svého soka v úvodním klání série se ale vzchopili a třemi výhrami v řadě (4:2, 6:3, 5:0) vybojovali postup. Do souboje s Litvínovem tak půjdou uvolnění a s cílem favorita potrápit, v základní části jej ve čtyřech duelech dvakrát porazili. V jejich prospěch hraje rozehranost z předkola, na ledě Chemiků budou poctivě bránit a čekat na šance, které hráči jako Sýkora, Zohorna či Tybor umí proměňovat.          

 

Litvínov na začátku základní části překvapil skvělými výkony, z nichž po celých 52. kol neslevil. Nakonec mu vynesly skvělé druhé místo a do play off tak nastupuje v roli jednoho z největších favoritů na zisk titulu! Slavný mančaft ještě nikdy mistrovské vavříny neukořistil a věří, že letos dlouhé čekání na úspěch ukončí. Disponuje zřejmě nejlepším extraligovým brankářem Francouzem, jeho kádr je mixem dravého mládí a zkušeností. Borci jako Ručinský, Hübl, Lukeš či Petružálek táhnou litvínovskou ofenzívu a jsou zárukou kvality, s jejich bráněním budou mít hosté velké potíže. Ani domácí se ale nepoženou bezhlavě do ofenzívy a budou především poctivě bránit, velkou přestřelku asi fanoušci neuvidí. 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Litvínov - Pardubice 1,5 - 1.77
Počet gólů - Litvínov - Pardubice 5,5 - 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip