Články

Litvínov - Mladá Boleslav: Chemici napraví selhání
article image

31.10.201

Těžko uvěřitelné selhání předvedli v posledním utkání borci Litvínova a po třech výhrách v řadě padli na ledě pražské Slavie. Doma se zkusí fanouškům za výprask 3:6 omluvit výhrou, to se jim proti nováčkovi podaří!

Čtvrtou výhru v řadě nevybojovali, ačkoliv k tomu měli na hřišti Slavie dobře nakročeno. Hokejisté druhého Litvínova se na ledě Pražanů rychle gólově prosadili a po deseti minutách už vedli nad Slavií 3:0! Jenže místo toho, aby trápícího se protivníka dorazili, notně ubrali nohu z plynu, na což nakonec doplatili - domácí totiž šesti góly skóre utkání otočili a favorita zdolali 6:3! Zbytečnou porážku nyní zkusí odčinit před svými fanoušky v souboji s Mladou Boleslaví. A nečeká je snadný duel, nováček sice hraje doma mizerně, venku se mu však nebývale daří - naposledy zvítězil v Pardubicích 8:3 a co do počtu získaných bodů je třetím nejúspěšnějším celkem extraligy v zápasech mimo svůj stadion. Celek zkušeného kouče Výborného sice mívá problémy v obraně a často inkasuje, zároveň se ale umí prosadit v ofenzívě a dokonce má na kontě více vstřelených branek než Litvínov! Domácí však letos válí a překypují sebevědomím, mohou se spolehnout na solidní obranu a skvěle chytajícího gólmana Francouze. Navíc budou mít velikou motivaci zvítězit, aby fanoušky odškodnili za selhání proti Slavii. Mladou Boleslav porazí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Litvínov - Ml.Boleslav 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip