Články

Litvínov – Ml. Boleslav: obrany budou dominovat
article image

29.1.2015

Jedni hájí druhou příčku, druhé vynesla vítězná série do elitní desítky. Hokejisté Litvínova a Mladé Boleslavi mají určitě o co hrát, jejich souboj je šlágrem 43. kola extraligy. Budou dominovat obrany, moc gólů nepadne.

Litvínov v úterý bez odpočívající brankářské jedničky Francouze prohrál na ledě suverénního Třince, proti Mladé Boleslavi by se ale již reprezentační gólman měl do sestavy vrátit. Verva v sezóně Středočechy třikrát porazila, v pátek by se do elitní formace domácích měl navíc vrátit uzdravený útočník Jánský. Jenže Mladá Boleslav válí! Po sérii čtyř tříbodových výher se posunula na 10. místo tabulky a uspět chce i na severu Čech. „Jedeme tam urvat nějaký bod a když budeme hrát jako proti Spartě, věřím, že se nám to podaří,“ řekl boleslavský útočník Hyka, který se na poslední výhře nad Pražany podílel třemi góly. Litvínovští doma vyhráli pětkrát za sebou a ztratili přitom jediný bod. Protivníka letos porazili 4:3, 3:1 a 3:2 na nájezdy, pokaždé to bylo hodně těsné. Tentokrát se bude bránit ještě více než v předchozích duelech, body jsou momentálně důležitější. Takže na gólovou přestřelku nečekejte.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Litvínov - Ml.Boleslav 5,5 - 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip