Články

Litvínov - Liberec: obhájce se střelecky nezvedne
article image

29.1.201

Obhájce titulu je předposlední, loni zachraňující se Liberec jasně první. To je obrat, který je vidět i na počtu vstřelených branek, a Litvínov si mizernou bilancí určitě nevylepší.

Rozdíl dvaapadesáti bodů mezi oběma soupeři až příliš jasně vypovídá, na čí straně je v této sezoně hokejová kvalita. Vidět je také na tom, že zatímco Liberečtí nastříleli ve 40 zápasech 137 gólů, Litvínovští o plných 56 méně a mají tak chabý průměr dvě branky na zápas. S tím se opravdu těžko zápasy dlouhodobě vyhrávají.

Obhájci titulu reálně v této sezoně hrozí baráž a teď narazí na nejlepší obranu v soutěži. Liberec dostal jen o jednu branku víc, než Litvínov nastřílel. Navíc v této sezoně se Litvínovským v dosavadních třech duelech podařilo dát lídrovi jen tři góly a jednoduché to nebude mít ani tentokrát. Výborná liberecká defenzíva podpořená jistým Lašákem dává zabrat každému a Litvínov nebude výjimkou. Zvlášť když jeho útočné opory mají problémy s proměňováním šancí. Domácí se gólově prosadí maximálně dvakrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým - počet gólů - Litvínov - Liberec 2,5 - 1.47

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip