Články

Litvínov – Karlovy Vary: derby přestřelku nenabídne
article image

25.2.201

Dlouhá olympijská pauza je u konce, v extralize se jde znovu do boje! A finiš základní části slibuje napínavé boje o postup do play off či jeho předkola. Domácí Litvínov se těsně drží mezi elitní desítkou, v derby potřebuje zvítězit!

Litvínov momentálně drží devátou příčku, z které se postupuje do předkola play off, ovšem před jedenáctým Libercem má pouze dva body k dobru, a tak v závěru základní části musí pravidelně bojovat, aby neskončil v play out! Tento osud naopak hrozí jeho soupeři z Karlových Varů, který je v extraligové tabulce dvanáctý a na elitní desítku má pětibodové manko. Přestávku kvůli ZOH v Soči svěřenci trenéra Karla Mlejnka přivítali s povděkem, před jejím začátkem padli čtyřikrát v řadě a notně si v boji o předkolo play off pohoršili. V generálce na souboj s Litvínovem ale porazili mistrovskou Plzeň 3:2, což je pro ně jistě velká vzpruha! Ani Litvínov ale nezahálel a na jeden z klíčových duelů sezony se naladil triumfem 5:0 nad Chomutovem. Podkrušnohorská derby v tomto extraligovém ročníku vždy těsně vyhrál domácí tým (3:1, 2:1, 2:1) a Ručinský a spol. věří, že se bude historie opakovat. Ani tentokrát to ale nebude žádná velká přestřelka, spíše urputná bitva s minimem branek.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Litvínov - Karlovy Vary 5,5 - 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip