Články

Linköpings – Skelleftea: lídr nezaváhá a získá body
article image

12.11.201

Král loňské sezony Skelleftea vládne také letos a v čele tabulky už má slušný náskok. Navíc před reprezentační přestávkou na rozdíl od domácích vyhrávala a v roce 2013 s Linköpingem z osmi utkání prohrála jen jediné, hned první v lednu.

Švédská Elitserien v úvodu sezony nápadně připomíná minulý ročník, alespoň to platí o čelu tabulky. Skelleftea hned od úvodních kol trůní na prvním místě a po devatenácti zápasech má v tabulce o třináct bodů víc než soupeř. Linköping sezonu začal velmi slušně, ale poslední výsledky ho zatím vyřadily ze šestice celků, kterých by se týkal přímý postup do play off. Domácí tým spoléhá především na útočnou sílu, vždyť vstřelil dokonce o jeden gól víc než lídr tabulky a zvlášť trojice Hjalmarsson (14 gólů), Arlbrandt (10) a Kolařík (8) je velmi nebezpečná, takový střelec hostům chybí. Jenomže to vynahrazují vyrovnaností a mnohem kvalitnější obranou. Ta také tentokrát rozhodne a Skelleftea letos vyhraje i poosmé za sebou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Linköpings - Skelleftea 2 2.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip