Články

Linköpings – Frölunda: úvod duelu bude opatrný
article image

25.3.201

Na pokraji vyřazení se ve čtvrtfinále play off Elitserien ocitl domácí Linköpings, jenž s Frölundou prohrává 2:3 na zápasy a už si nesmí dovolit zaváhat! V úvodu utkání nebude chtít ani jeden celek udělat chybu, mnoho branek tak nepadne.

Do nadstavbové části se hokejisté Linköpings probojovali z devátého místa a v předkole play off vyřadili osmé MoDo. Ve čtvrtfinále nyní pořádně trápí druhý tým základní části Frölundu, ovšem možná klíčový pátý duel série hrubě nezvládli, na ledě svého soka prohráli vysoko 2:6 a nabídli mu postupový mečbol. Doma tak už nesmí zaváhat, jinak pro ně sezona skončí! Podobnou přestřelku jako v posledním duelu asi diváci neuvidí, předešlé zápasy se nesly v duchu pozorných obran, které kralovaly nad útoky a maximem v nich bylo pět vstřelených branek (2:3, 2:1 pp, 3:1, 2:3). Činí se také gólmani, především Lars Johansson z Frölundy (1,77 gólů na zápas, 92,94% úspěšnost) si ve vyřazovacích bojích vede výtečně. Jeho mančaft se v Cloetta Center nikam nepožene a bude čekat na chyby domácích, kteří mají nůž na krku. Ani oni se ale nevrhnou bezhlavě do útoku, v první třetině tak nejspíše více než jeden gól nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Linköpings - Frölunda 1,5 - 1.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip