Články

Limerick – Bray: favorit potvrdí zlepšení
article image

6.8.2014

Do duelu dvou týmů bojujících o udržení irské lize nastoupí v lepší pohodě domácí Limerick, jenž v posledním utkání rozdrtil silný Shamrock 4:1 a důrazně tak ukončil dlouhotrvající mizérii. Bray se naopak stále trápí a znovu padne!

Důležitý krok k záchraně udělali v minulém kole borci Limericku, po vítězství nad silným Shamrockem odskočili od předposledního UC Dublin na rozdíl šesti bodů. Stále ale nemají vyhráno, proti Bray potřebují znovu uspět, aby se vyhnuli hektickému finiši sezony. Jejich nový kouč Russell prožil proti Shamrocku parádní domácí debut, jeho svěřenci rozstříleli o pohárovou Evropu bojujícího soupeře jasně 4:1! Nadějný lodivod oproti utkání se Sligo, které Limerick prohrál 0:2, provedl v sestavě pět změn, do akce poslal i dvě nové posily Djilaliho s Lynchem. A dobře udělal, jeho svěřenci utkání jasně dominovali a čtyřzápasovou sérii proher ukončili vysokou výhrou. Bray dělí od sestupových vod jenom jeden bod a výhra v Thomond Parku by tak „Seagulls“ výrazně pomohla. Ovšem formu mají špatnou, vždyť už deset zápasů nezvítězili! A z mizérie nevybřednou ani v Limericku, domácí navážou na triumf dalším plným bodovým ziskem.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Limerick - Bray Wanderers 1 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip