Články

Lille – Grasshoppers: Les Dogues potvrdí postup
article image

4.8.2014

Jednoznačný průběh mělo první vzájemné klání. Favorizované Lille bez větších potíží zvítězilo v Curychu 2:0 a výrazně tak nakročilo k postupu, naopak Grasshoppers stojí před téměř neřešitelným úkolem – zvítězit o tři branky!

Před začátkem dvojutkání 3. předkola Ligy mistrů byl favorit jasný a celek Lille potvrdil, že předpovědi odborníků opravdu nelhaly. Třetí tým uplynulého ročníku francouzské Ligue 1 se v Curychu ujal po necelé půlhodince vedení, když se trefil Corchia, čtyři minuty po změně stran pak zvýšil Mendes na 2:0. Zbytek zápasu Lille kontrolovalo a Grasshoppers téměř nic nedovolilo. V domácí odvetě se tak Rozehnal a spol. nemusí nikam hnát, opět budou diktovat tempo hry a nacvičenými kombinacemi si budou vytvářet brankové příležitosti. V předminulé sezoně prošel kádr Lille obměnou a v domácí soutěži skončil až šestý, loni se ale „Les Dogues“ vrátili zpět mezi elitu a konečné třetí místo také znamenalo návrat do evropských pohárů. Celek ze severu Francie předváděl především doma parádní výkony, jen mistrovský Paris SG vybojoval na vlastní půdě více výher než Lille. Také letos bude tým kouče Girarda na stadionu Pierre-Mauroye válet a Grasshoppers to pocítí na vlastní kůži. Lille opět vyhraje a za triumfem vykročí už v prvním poločase.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Lille - Grasshoppers 1 1.91

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip