Články

Lille – Evian: Rozehnal hosty neubrání
article image

7.1.201

Kdeže slavné časy jsou. V roce 2011 zažívali v Lille nadšení nad ziskem mistrovského titulu i francouzského poháru, ale teď aby se báli o záchranu. Tým českého obránce Davida Rozehnala neumí hrát vzadu „na nulu“ a gól dostane i nyní.

Ještě v sezóně 2011/12 a 2012/13 hráli fotbalisté Lille prestižní Ligu mistrů a v minulém ročníku Ligue 1skončili za PSG a Monakem na třetím místě. Současnost je však tristní, vždyť šampion z roku 2011 se krčí pouhé dva body od první sestupové, osmnácté příčky, z níž by dnes naopak rádi utekli fotbalisté Evianu. Celek Davida Rozehnala (nyní nastupuje pravidelně v základní sestavě) přitom nezačal ligovou soutěž špatně, ale pak přišel pád, během něhož dokázal v posledních deseti kolech vyhrát jen jednou a 6x nezískal ani bod. První duel po vánoční přestávce je pro Lille tedy velmi důležitý. Stejně tak i pro hosty z Evianu, které šňůra tři porážek ponořila do sestupových bažin. I v nich však jeho fotbalisté dokázali vsítit čtyři branky, ovšem inkasovali jich devět. V jejich řadách střelecky nade všemi vyčnívá dánský pravý bek zapůjčený z Benfiky Lisabon Daniel Wass, který však řádí i coby křídelní útočník, a jenž soupeřům nasázel už 8 gólů. Kvalita obrany Lille sice převyšuje jeho ofenzivní zmar, ale čistý štít tentokrát neuhájí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Tým dá gól - Lil-Evi: Evian ano 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip