Liga mistrů: milionářská estráda začíná!

article image

10.9.2015 Konečně! Je tu další, už 24. ročník velkolepé fotbalové show! Elitních 32 evropských týmů se bude v osmi skupinách a následném jarním play off znovu prát o výhry, slávu a milióny. Kdo dokráčí až na vrchol?

V sezóně 1992-93 nahradila Champions League poněkud skomírající Pohár mistrů evropských zemí (PMEZ) a dnes z ní je vzrušující přehlídka nejlepšího fotbalu za účasti těch nejlepších hráčů.

Prachy, prachy, prachy!

Liga mistrů je zavedená luxusní značka a tomu odpovídají i odměny. Kluby si rozdělí více než jednu a čtvrt miliardy eur! Jen samotná účast ve skupině každému vynese 12 milionů eur, další 1,5 milionu je za každé vítězství a půl milionu za remízu. Ve finále se bude hrát o rekordních 15 milionů eur.

Český drobek

V akci budou při absenci Plzně i Sparty bohužel jen dva Češi – spoluhráči z londýnského Arsenalu Petr Čech s momentálně zraněným Tomášem Rosickým.

Vládnou Barca s Realem

Suverénně nejúspěšnějšími kluby historie Champions League jsou oba španělští giganti – madridský Real získal v nové podobě vrcholného setkání evropských klubů čtyři ze svých deseti titulů, Barcelona dokonce čtyři z pěti. A oba jsou bezpochyby největšími favority i pro letošní ročník, na paty by jim nejvíce měly šlapat Bayern, Manchester City a nyní tápající Chelsea. Jenže vše ukáže až jarní forma.

Španělská smršť

Díky úpravám pravidel zaručujícím postup do soutěže i úřadujícímu vítězi Evropské ligy bude mít vůbec poprvé v historii jedna země v akci pět týmů! Španělský čtyřlístek Barcelona, Real, Atlético a Valencia totiž rozšířila i Sevilla, čímž se jen zvyšuje pravděpodobnost opětovné dominance zástupců La Ligy. Potvrdí se to i na hřišti?

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip