Články

Liberec – Vítkovice: Bílí Tygři odvrátí konec
article image

13.3.201

Jsou jeden zápas od ukončení letošní sezony. Ze severu Moravy si liberečtí hokejisté přivezli dvě porážky a dnešní selhání by pro ně znamenalo předčasnou dovolenou. Na menším kluzišti však zvítězí a sérii ještě protáhnou.

Opět se potvrzuje, že play off je zcela jinou soutěží, než základní část. V jejím závěru totiž byli Býlí Tygři suverénní, když vyhráli sedm utkání za sebou, byť poslední dvě až po samostatných nájezdech. To vítkovičtí plejeři ze čtyř posledních zápasů museli třikrát skousnout porážku. Ale za postupem do čtvrtfinále vykročili svěřenci Romana Šimíčka mnohem lépe a po vítězstvích 2:0 a 3:1 jim k ukončení série chybí jediná výhra. Jenže jednoduchá práce je v Liberci nečeká. V této sezoně tam dvakrát prohráli (2:5 a 1:3) a navíc jim menší rozměry kluziště nevyhovují. Severočeši na svém ledě dokážou vyvinout na soupeře tlak a ani ve Vítkovicích nepředváděli špatný hokej. O svůj „život“ se určitě poperou o to víc, že jejich kapitán a nejproduktivnější hráč Petr Nedvěd by právě dnes nerad končil s kariérou, kterou ohlásil po této sezoně. Bude to pořádná bitva, ale domácí v ní uspějí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Liberec - Vítkovice 1 2.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip