Články

Liberec – Udine: rychlík Delarge vstřelí gól
article image

28.8.2013

Náskok 3:1 z Itálie dává Liberci velkou naději na základní skupinu Evropské ligy. Jenže Udine rozhodně neskládá zbraně a chystá další ofenzivní představení. Z brejků Slovanu by je mohl potrestat Delarge.

Výsledek 3:1 jasně rozdal karty: aby favorizované Udine postoupilo, musí v Liberci minimálně tři góly vstřelit a žádný neinkasovat. A pro Di Nataleho a spol. není zase až tak velkým problémem góly střílet, na čemž nic nemění fakt, že v úvodním duelu v Terstu překonali libereckého brankáře Kováře z mnoha šancí pouze jednou. Liberečtí se určitě nikam nepoženou, na stadionu U Nisy budou vycházet ze zabezpečené obrany a pokoušet se o rychlé brejky. Defenzíva jim v poslední době jde: v Terstu inkasovali od Udine jediný gól a v Gambrinus lize dokonce ve třech zápasech po sobě udrželi čisté konto, přičemž pokaždé vyhráli 1:0 (s Jihlavou, v Brně a s Bohemians 1905). Udine po pohárové porážce se Slovanem prohrálo i v úvodním kole Serie A v Římě s Laziem a třetí porážka v řadě už by pro svěřence kouče Guidolina byla hodně nepříjemná. Hosté jsou v zápase favoritem, ale jejich ofenzivní choutky by mohl z brejku potrestat konžský rychlík Delarge.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Lib-Udi: Delarge D. ano 4.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip