Články

Liberec – Sparta: úřadující mistr otevřenou bitvu zvládne
article image

12.9.2016

Repríza finále posledního play off už ve 3. kole! Hokejisté Liberce a Sparty, dva z hlavních favoritů této sezóny, se utkají na severu Čech. A domácí mistři otevřený boj vyhrají.

Loni obsadili první dvě příčky v základní části, v play off se potkali až ve finále. A hokejisté Liberce vyhráli 4:2 na zápasy. I start do nové sezóny jim vyšel, ve Varech vyhráli jasně 5:1, a protože první kolo měli odložené, až teď se poprvé představí před svými fanoušky. Je jasné, že zápas bude mít slavnostní atmosféru a bude se hrát při vzpomínce na jarní play off. Sparta završí úvodní třízápasový blok venkovních zápasů, z něhož zatím vytěžila čtyři body – ve Vítkovicích padla 2:3 na nájezdy, v Pardubicích 3:2 vyhrála. „Musíme zlepšit disciplínu, neboť ta byla v prvních dvou utkáních velice mizerná. Pokud to zvládneme, můžeme pomýšlet na vítězství,“ řekl asistent trenéra Moták. Dá se očekávat urputný boj, ale na druhou stranu poměrně otevřený, síla obou týmů je hlavně v ofenzívě. Loni při jejich soubojích v základní části padlo dvakrát po osmi a dvakrát po sedmi gólech, až v play off produktivita klesla na necelých pět branek na zápas. Tentokrát padne gólů dostatek a domácí dají o nějaký ten víc.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Liberec - Sparta 5,5 1/+5,5 3.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip