Články

Liberec – Sparta Praha: urputný boj přestřelku nepřinese
article image

2.3.2016

V pohárové Evropě se jim daří, teď chtějí fotbalisté Sparty svoji pohodu přenést i do domácího poháru. V prvním čtvrtfinále v Liberci budou hrát na jistotu a čeká se gólově nevýrazný zápas.

Po velké euforii z překvapivého postupu do osmifinále Evropské ligy jim kvůli sněhové nadílce odpadla pondělní ligová dohrávka na Dukle, takže Letenští jsou odpočatí a stále plni pozitivní nálady. Zdá se, že herní styl mužstva si už sedl a Sparta je znovu postrachem. Na jaře vyhrála všechny čtyři soutěžní zápasy a navíc už 315 minut neinkasovala. Na druhou stranu musí se oprostit od přílišného sebevědomí – v předchozím pohárovém kole favorit ostudně padl na hřišti druholigových Pardubic a postup musel zachraňovat až v domácí odvetě. Liberec je ovšem také v pohodě. Nenaplnily se černé scénáře, že po zimním odchodu tahounů Pavelky a Šurala (ten šel právě na Letnou a čeká ho pikantní souboj) poletí výkonnostně strmě dolů. Ligové výhry s Jabloncem a Teplicemi, kdy hráči Slovanu vždy nastříleli po třech gólech, daly škarohlídům pádnou odpověď. Severočeši jsou typické pohárové mužstvo, z posledních čtyř domácích duelů se Spartou navíc mají parádní bilanci 3-1-0. Bude to urputný a opatrný boj, ve kterém moc gólů nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Liberec - Sparta Praha 2,5 - 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip