Články

Liberec – Sparta: oba týmy vstřelí gól
article image

27.10.2013

Pražané vyhráli deset z jedenácti utkání a upalují vstříc mistrovskému titulu. Jejich suverénní jízdu ale chtějí Severočeši zkomplikovat a v Evropské lize dokazují, že to na silné protivníky opravdu umí! Góly padnou na obou stranách.

Pro trenéra Sparty Vítězslava Lavičku bude mít duel s Libercem zvláštní příchuť, na severu Čech dříve působil a Slovan dokonce dovedl v roce 2006 k zisku titulu. Letos chce dotáhnout ke korunovaci pražský celek, jenž má po parádním startu do sezony titulovou hru skvěle rozehranou. Letenští v této sezoně ztratili body jen při bezbrankové remíze v Plzni, na kontě jinak mají deset triumfů v jedenácti zápasech. Momentálně se vezou na šestizápasové vítězné vlně, v posledních třech duelech devětkrát skórovali a vyřídili postupně Slovácko 4:1, Slavii 2:0 a Duklu 3:0. Liberec v nejvyšší soutěži vyhrál sedmkrát, v posledních čtyřech duelech ale jenom jednou naplno bodoval a vedoucí Sparta se mu vzdálila na rozdíl devíti bodů. Doma je však Slovan velmi silný, což ukazuje v lize (4-1-0) i evropských pohárech. Ve čtvrtek před vlastními fanoušky potrápil hvězdnou španělskou Sevillu (1:1), o cennou výhru přišel až dvě minuty před koncem. Liberečtí Frýdek, Hušek, Kováč, Kušnír a Pavelka hrávali za Spartu a budou mít velkou motivaci uspět, protivníka z hlavního města jistě domácí pořádně potrápí. Věřím, že se oba týmy gólově prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Liberec - Sparta Praha ano 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip