Články

Liberec – Sparta: gólů opět moc nepadne
article image

21.4.2016

Tentokrát už není žádný prostor na chybu, hraje se o mistrovský mečbol! Finále hokejové extraligy dospělo do pátého duelu a dá se očekávat, že urputná bitva moc šancí ani gólů nepřinese.

Dvakrát šla Sparta ve finálové sérii do vedení, dvakrát ji Liberec dokázal odpovědět. Teď na domácím ledě se budou chtít favorizovaní Bílí tygři konečně dostat do výhody, ovšem snadné to mít nebudou. Zkušení Pražané možná herně lehce zaostávají, ovšem dokážou lépe hlídat své nervy a využít každé příležitosti. V libereckém dresu naposledy zářil náhradní gólman Schwarz, jenž by opět mohl být žolíkem. „Ale venku hrajeme dobře, je to vyrovnané, tak věřím, že to zvládneme,“ řekl sparťanský trenér Jandač. Zatímco domácím chybí jen potrestaný Lakatoš, Pražané budou hrát bez zraněného Přibyla, potrestaného Klimka a nad dalšími hráči visí otazníky. Hosté tak jedou na sever Čech s cílem hlavně nepustit protivníka do většího vedení a znervóznět ho. Domácí ovšem nejspíš budou daleko zodpovědnější než v duelech číslo jedna a tři a nenechají se vybláznit. V sérii zatím padly postupně 4, 6, 5 a zase 5 gólů, tentokrát by to rozhodně víc být nemělo.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Liberec - Sparta 5,5 - 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip