Články

Liberec – Šmona: Kirjat potrápí Slovan
article image

30.7.201

Severočeši loňskou nepovedenou sezonu zachránili triumfem v domácím poháru, zahrají si tak v 3. předkole Evropské ligy. Izraelský Kirjat Šmona nebude snadným soupeřem, pod Ještědem uvidí parádní zápas!

Slovan se v minulém ročníku dlouho trápil a dokonce mu hrozil sestup, na jaře se však vzchopil a dokázal se udržet mezi elitou. Také se probojoval až do finále tuzemského poháru, v němž na penalty zdolal rivaly z Jablonce a probojoval se tak do pohárové Evropy. Přes léto došlo v libereckém kádru k několika změnám a nové posily (Švejdík, Folprecht, Bartošák) se v přípravě jevily velmi dobře. Start do sezony poté naznačil, že by si měl Slovan vést o poznání lépe, než v minulém ročníku – v boji o Superpohár potrápil mistrovskou Plzeň (1:2), poté na úvod ligy zdolal Mladou Boleslav 4:2. Především směrem dopředu jsou Severočeši nebezpeční a borci jako Delarge, Šural či Bakoš umí obejít hráče a rozvlnit síť. Zároveň je však Liberec zranitelný vzadu, čehož budou chtít hosté využít. Před několika lety Šmona padla na Letné se Spartou 1:3, letos zkusí uhrát lepší výsledek. V ofenzívě disponuje technicky a rychlostně vybavenými hráči, mohla by pod Ještědem rozvlnit síť.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Liberec - Kiryat Shmone ano 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip