Články

Liberec – Příbram: Slovan bude nadělovat
article image

28.9.201

Slovan z posledních dvou ligových zápasů vytěžil jediný bod a nechal si utéct čelo tabulky. Ve středu navíc vypadl z domácího poháru a tak se chce výhrou proti Příbrami odrazit k lepším zítřkům! To se mu povede, jasně zvítězí!

Liberec na vlastní kůži poznal rčení, že po posvícení bolí břicho. Euforii jeho hráčů z remízy 2:2 přivezené z Freiburgu z utkání Evropské ligy okamžitě na Bazalech zchladili podceňovaní Baníkovci. Debakl 0:3 stál Severočechy druhou příčku tabulky, takže podcenění dalších outsiderů z Příbrami už nyní určitě nehrozí! V domácím prostředí je Liberec 12 ligových zápasů neporažen a ztratil v nich jen 4 body, z toho dva v minulé sezoně právě s Příbramí. Středočeši jsou na tom v současnosti výrazně hůř než jejich soupeř, na kontě mají jen osm bodů a pohybují se ve spodních patrech tabulky. Na vítězství čekají už čtyři zápasy, během nichž dali jenom jeden gól. A smůlu neprolomí ani v Liberci, venku totiž nevyhráli už osm zápasů…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Liberec - Příbram 0:1 1 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip