Články

Liberec – Plzeň: „Evropané“ si zastřílí
article image

13.9.201

Lídr tabulky na trávníku třetího Liberce, aneb boj jediných českých zástupců v evropských pohárech. Plzeňané jsou nejproduktivnějším celkem ligy a i Liberec se veze na vítězné vlně. Tři góly padnou.

Západočeši v rytmu ofenzivního valčíku dotančili do Ligy mistrů a také v domácí soutěži vystavují na odiv svou útočnou sílu. S dvaceti přesnými zásahy v sedmi zápasech (průměr 2,85 gólu na zápas) jsou nejproduktivnějším týmem Gambrinus ligy. Ani v páteční předehrávce na půdě Liberce, kde v minulé sezoně po velkém boji vyhráli 2:1, neustoupí od zažitého a úspěšného stylu. Domácí Slovan ale bude ve šlágru 8. kola hodně kousat. V Evropské lize se přes silné Udinese prodral do základní skupiny a následně vyhrál 2:0 v severočeském derby na trávníku Jablonce, což mu vlilo do žil spoustu sebevědomí.  Rychlými kontry potrápí mistra, který v lize zatím ztratil body pouze za domácí plichtu se Spartou. Alespoň tři góly diváci uvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Liberec - Plzeň 2,5 + 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip