Články

Liberec – PAOK Soluň: gólově se prosadí oba celky
article image

28.9.2016

Přepadla je epidemie, nesměli trénovat. Fotbalisté Liberce jsou před duelem s Řeky považováni za outsidery, nicméně trable je mohou semknout. Z gólu se budou radovat oba týmy.

Před dvěma týdny přišli v Karabachu o výhru až v nastavení, nicméně zdálo se, že se severočeská mašina konečně rozjíždí. Jenže přišla porážka na Slavii, zranění opor Pokorného s Barošem, infekční onemocnění, které totálně rozložilo kabinu, a nakonec zprávy, že úspěšný kouč Trpišovský chce odejít do Sparty. Příliš mnoho ran před duelem s PAOK... „Samozřejmě ta epidemie je velká komplikace. Mužstvo dohromady dáme, ale nejsme ideálně vyladěni na zápas,“ připustil Trpišovský. Zápas s PAOK přitom může být klíčem k postupu do jarní vyřazovací fáze, kam projdou první dva týmy ze skupiny. Vedle řeckého týmu a Karabachu má Slovan za soupeře ještě favorizovanou Fiorentinu. Liberec drží v této sezoně Evropské ligy neporazitelnost, v posledních třech soutěžních zápasech ale dvakrát prohrál a jednou remizoval. Naopak PAOK sedm utkání za sebou neprohrál a na úvod skupiny remizoval 0:0 s Fiorentinou. Domácí se budou snažit hlavně v úvodu jít ke zteči, dokud budou mít síly. Dá se předpokládat, že pak budou kvůli prodělané nemoci fyzicky odpadat a hosté se pohrnou dopředu. I proto se zdá, že gólově by se mohly prosadit oba celky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Liberec - PAOK Soluň ano 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip