Články

Liberec – Ml. Boleslav: Severočeši nezakopnou
article image

30.3.2016

Bílí Tygři suverénně ovládli základní část a hladovou šelmu připomínají také v play off! S chomutovskými Piráty udělali ve čtvrtfinále krátký proces a také v sérii s Mladou Boleslaví chtějí dominovat!

Příliš se s nimi nepočítalo, borci Liberce ale v základní části nečekaně váleli a do play off nastoupili jako největší favorité na zisk titulu. Úspěšné tažení úvodní částí sezony je ale neuspokojilo, ve čtvrtfinále s Chomutovem ani jednou nezaváhali a sérii ukončili v nejkratším možném čase. Severočeši mají skvěle vyvážené obě stránky hry - výtečně brání a disponují produktivní ofenzívou. Vždyť Pirátům dovolili v průměru jen 24 střel na zápas, zatímco sami jich vysílali na chomutovskou svatyni přes 36 na utkání! Aktivnější byl v tomto ohledu jen Hradec a mladoboleslavští hokejisté se tak pod Ještědem musí připravit na pořádnou ofenzivní smršť! Hosté ve čtvrtfinále v šesti zápasech přetlačili Hradec a favoritovi chtějí pořádně znepříjemnit život. Jenže led v Liberci je pro ně zakletý, naposledy na něm vyhráli v roce 2010! Role outsidera bude Středočechům vyhovovat, do utkání nastoupí uvolněně a zkusí Liberec zaskočit. Mladoboleslavský gólman Rittich ale bude od prvních minut pod velkou palbou domácích, kterou nakonec neustojí. Domácí vyhrají alespoň o dvě branky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Liberec -1,5 - Ml.Boleslav 1 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip