Články

Liberec – Košice: Slovan si pojistí postup výhrou
article image

24.7.201

Na Slovensku dokázali fotbalisté Liberce uhrát cenný triumf 1:0 a k postupu do 3. předkola Evropské ligy tak mají výrazně blíž než jejich soupeř. V domácí odvetě Severočeši roli favorita potvrdí a znovu získají košický skalp!

Loni se v Evropské lize probojovali až do jarního play off, aby ale letos mohli úspěšnou jízdu zopakovat, musí se nejprve z předkol prokousat do hlavní soutěže. A liberečtí borci vyrazili na náročnou cestu úspěšně, ačkoliv se jejich kádr od loňska výrazně obměnil - vždyť ze sestavy, která zahajovala úspěšné tažení Evropskou ligou před rokem v Rize, nastoupili v Košicích jen Pavelka a Fleišman! Navíc šlo o první liberecký duel nové sezony, není tak divu, že hra Slovanu mírně skřípala a měla k ideálu daleko. To platilo především o ofenzívě, směrem dozadu předvedli Severočeši solidní výkon a do mnoha příležitostí Košice nepustili. V sestavě českého celku nastoupila šestice slovenských hráčů, na kterých byla vidět velká motivace uspět, také v odvetě se budou chtít proti Košicím vytáhnout. Celek českého kouče Látala musí U Nisy útočit, bez vstřeleného gólu půjde z kola ven. Liberec se naopak nemusí nikam hnát, bude pozorně bránit a podnikat rychlé ofenzivní výpady do otevřenější košické defenzívy. Slovenského soka nakonec porazí a pošle z kola ven!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Liberec - Košice 1 1.36

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip