Články

Liberec - Kometa Brno: gólově slabší duel vyzní pro lídra
article image

26.1.201

Dokážou vybřednout z krize na ledě lídra, nebo zapadnou ještě hlouběji do bahna? Hokejisté Brna strádají a v Liberci se budou bít i o čest. Gólově chudý zápas ale vyzní pro domácí.

Prohráli čtyřikrát za sebou a nad jejich koučem Hadamczikem se už stahují černé mraky. „Jsme v krizi a musíme si to protrpět,“ řekl bývalý reprezentační trenér, který se stal už hlavním terčem kritiky brněnských fandů. Ty rozlítil zejména debakl 3:9 na Spartě, který je strašákem i pro zápas na severu Čech. Vždyť ofenzíva Bílých tygrů je právě po Spartě druhá nejlepší v extralize a tomu budou muset hosté přizpůsobit taktiku. Je zřejmé, že se od úvodu zaměří na poctivou hru dozadu a nebudou se pouštět do žádných riskantních věcí. A návod si vezmou z předchozích vzájemných utkání v sezóně – nejprve Kometa doma Liberec porazila 5:2, na soupeřově ledě padla 2:3 gólem z předposlední minuty a naposledy doma prohrála 1:2 až na nájezdy.

Jenže nynější Liberec je v absolutní pohodě, na čele tabulky všem odskočil a může hrát v klidu bez nervů. Severočeši vyhráli 15 ze 17 posledních utkání! Body chtít nebudou odevzdat ani nyní a při aktuální formě by i očekávaná defenzivně laděná bitva měla vyznít pro ně.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Liberec - Kometa Brno 5,5 1/-5,5 2.44

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip