Články

Liberec – Kometa: Bílí Tygři si vylámou zuby
article image

3.12.2014

Rozjetí Brňané míří na sever Čech pro další vítězství, při posledních dvou návštěvách Liberce vždy naplno bodovali! Jejich oblíbený soupeř letos neprožívá příliš podařenou sezonu, Kometa se bude radovat z dalšího triumfu!

V nohách mají úterní duel s pražskou Slavií, v kterém předvedli velký obrat a nakonec zvítězili 6:4. A to po první dvacetiminutovce prohrávali 2:4! Hokejisté Komety ale ukázali, že se nevzdávají a bojovnost je jejich opravdu velkou doménou. Vydřený triumf nad zdecimovaným soupeřem jim jistě zvedne sebevědomí do dalších bojů, utkání v Liberci nebude jednoduché. Severočeši už pět zápasů čekají na vítězství v normální hrací době a nutně potřebují naplno bodovat, aby se posunuli z průběžného desátého místa směrem k příčkám pro play off. V zatím posledním duelu se notně trápili s Mladou Boleslaví, kterou přetlačili 2:1 až v prodloužení. Takový výkon by na Brno nestačil! Kometa navíc není jejich oblíbeným soupeřem, oba letošní vzájemné duely s ní jasně prohráli (3:5, 1:3) a zvítězili jenom v jednom z posledních sedmi střetnutí! Hosté z Moravy jsou momentálně rozjetí, v jejich dresu se daří kanonýru Tonovi (16+11), kterému zdatně sekundují Němec (10+13), Kempný (5+14) či Hruška (5+13). V Liberci neprohrají.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Liberec - Kometa Brno 2 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip