Články

Liberec – FC Curych: oba celky vstřelí gól
article image

1.8.201

Severočeši se do 3. předkola Evropské ligy prokousali přes Skonto Riga, ovšem na postup se pořádně nadřeli! Ani s Curychem to nebude procházka růžovým sadem, Švýcaři je potrápí!

Svěřenci kouče Šilhavého v prvním duelu v Lotyšsku kvůli několika velkým kiksům v obraně padli 1:2, v domácí odvetě ale zvítězil 1:0 díky brance Delarge a nakonec tak prošli dál. Ovšem byly to pořádné nervy! Svou nedůsledností v defenzívě Slovan několikrát nabídl soupeři šanci k vyrovnání, Riga však doplatila na střeleckou nemohoucnost. Výkon Severočechů v obou duelech se Skontem tak nebyl úplně přesvědčivý, a to především v obranné činnosti. Proti Curychu se budou muset zlepšit! Švýcaři přivezou do Liberce o poznání kvalitnější a zkušenější tým, jenž je nebezpečný směrem dopředu a nejistou obranu domácích jistě hodně potrápí. Alespoň jednu branku by mohli vstřelit, a jelikož ani domácí nejspíš nevyjdou střelecky naprázdno, líbí se mi sázka na to, že oba celky rozvlní síť.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip