Články

Liberec – Alkmaar: góly vstřelí oba soupeři
article image

19.2.2014

Konec čekání, jde se do akce! Pořádně ostrou soutěžní premiéru v novém roce prožije Liberec, který v prvním duelu o postup do osmifinále Evropské ligy hostí Alkmaar. Nizozemci jsou dopředu nebezpeční, góly by mohly vstřelit oba celky.

Ze soustředění v Portugalsku si přivezli jednu výhru a dvě porážky, v generálce na ostrý start ale Severočeši udolali pražskou Slavii 1:0 a před těžkým duelem s Alkmaarem si tak zvedli sebevědomí. Na Nizozemce nastoupí bez několika opor, které v zimě odešly – obránce Keliče a Kušníra mají zastoupit Coufal se zkušeným Rajnochem, v útoku pak nejspíše dostane šanci Budnik, jenž má před sebou nelehký úkol – nahradit prověřeného střelce Michaela Rabušice, jenž přestoupil do italské Verony. Jeho góly jistě budou Liberci chybět, někdejší kanonýr Brna se na podzim pyšnil parádní formou a patřil k hlavním tahounům Slovanu. Mančaft zpod Ještědu se proti Alkmaaru nikam zběsile nepožene, spíše bude vyčkávat a číhat na rychlé kontry, k takovému stylu hry má v týmu dostatek vhodných borců (Pavelka, Šural, Frýdek). Navíc si musí dávat pozor na dobrou ofenzívu soupeře, inkasovat na vlastním hřišti by před odvetou v Nizozemsku nebylo ideální. Jenže Alkmaar v šesti duelech Eredivisie po skončení zimní přestávky jenom jednou vyšel střelecky naprázdno (při prohře 0:1 s PSV) a bude zlobit, ještě nepříliš sehranou obranu domácích by mohl překonat. Líbí se mi sázka na to, že se oba celky střelecky prosadí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Liberec - Alkmaar ano 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip