Články

Liberec – Admira: náskok neprohospodaří
article image

3.8.201

Severočeši zvítězili na půdě rakouského protivníka 2:1 a do odvety si tak vytvořili parádní pozici. O víkendu sice prohráli ligovou premiéru 0:3 v Mladé Boleslavi, kouč Trpišovský ale nechal odpočívat největší opory…

Liberec loni překvapil parádními výkony v lize i pohárové Evropě a letos by na ně chtěl navázat. V létě sice výrazně obměnil kádr, přesto triumfem 2:1 na hřišti Admiry Mödling ukázal, že se s ním musí znovu počítat. Progresivní kouč Trpišovský ordinuje svým svěřencům aktivní a ofenzivní fotbal, čímž však občas trpí liberecká defenzíva, která rozhodně není neprostupná. To se ostatně ukázalo v nedělním ligovém šlágru v Mladé Boleslavi (0:3), kde však Slovan nastoupil ve výrazně obměněné sestavě. Proti Admiře znovu půjde v nejsilnější sestavě a věří, že solidní náskok z prvního klání udrží. Rakušané nepřijedou pod Ještěd v nejlepším rozpoložení, o víkendu v domácí soutěži padli s nováčkem St. Poltenem 1:2 a rozhodující branku inkasovali ve čtvrté minutě nastaveného času! V Liberci budou muset útočit a minimálně dvakrát rozvlnit síť, chybět jim však budou vykartované opory Toth a Vastic. To bude hrát do karet Slovanu, jenž se z kontrů prosadí a potvrdí postup!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Liberec - Admira 1 1.66

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip