Články

Li Na – Jankovič J.: Srbka ovládne úvodní sadu
article image

24.10.201

Je překvapením letošní sezóny. Srbskou tenistku Jelenu Jankovič už leckdo odepsal, ale znovu se vrátila mezi nejlepší. Proti čínské bojovnici Li Na to bude mít na Turnaji mistryň složité, ale úvodní sada by mohla vyznít pro ni.

Před pěti lety byla světovou jedničkou, ovšem na grandslamový vavřín nikdy nedosáhla.  I kvůli chronickým potížím se zády pak spadla až do třetí světové desítky, před rokem po finále Fed Cupu v Praze brečela nad neustálou nepřízní osudu stavějící jí do cesty další a další zdravotní překážky. Ale letos se jí podařil parádní comabeck! Pronikla mezi elitní osmičku na Masters do Istanbulu a v úvodním duelu Bílé skupiny šokovala pohodovou výhrou nad běloruskou hvězdou Azarenkou. S Číňankou, jež má po vítězství nad Italkou Errani na kontě také dva body, má vzájemnou zápasovou bilanci 4:5, na letošním US Open dokonce dostala nařezáno 3:6, 0:6. Předtím ji ale třikrát v řadě porazila, když pokaždé ovládla úvodní sadu. Proč tedy nevěřit podobnému scénáři a vydařenému úvodu Srbky? Jankovič je v psychické pohodě a hlavně zdravá!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Li N. - Jankovic J. 2 2.23

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip