Články

Leverkusen – PSG: Ibrahimoviče domácí neuhlídají
article image

18.2.201

Pod Eiffelovkou touží po úspěchu v Lize mistrů a na německý Leverkusen si věří! Aktuálně druhý celek bundesligy nemá nijak oslnivou formu a v úvodním osmifinále bude postrádat několik opor, kanonýra Ibrahimoviče neuhlídá!

Loni postoupila parta okolo švédského kanonýra Ibrahimoviče do čtvrtfinále Ligy mistrů a letos věří, že si v milionářské soutěži povede ještě výrazně lépe! Nejprve ale musí z cesty odklidit prvního protivníka v play off – německý Leverkusen. Ten si v bundeslize momentálně hoví na skvělé druhé příčce, ovšem formu nemá nijak oslnivou – o uplynulém víkendu doma padl se Schalke 1:2 a před dotírajícím třetím Dortmundem už má jen jeden bod k dobru. Do utkání s PSG navíc nemůže kouč Hyypia nasadit nejsilnější sestavu – záložník Can je distancován a zdravotní problémy vyřadily ze hry útočníky Derdiyoka a Kruse, nejistý start je také u obránce Reinartze. Ani hosté nepřijedou kompletní, mimo hru je obávaný střelec Cavani. V sestavě hvězdami našlapaného pařížského celku, jenž prohrál jenom jeden z deseti duelů po skončení zimní přestávky, by uruguayského kanonýra měl nahradit Brazilec Lucas Moura, jenž bude společně s Argentincem Lavezzim pořádně prohánět nepříliš rychlostně vybavené beky domácích Donatiho s Boenischem. Z toho by měl profitovat švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovič, před jehož střeleckým uměním se třese každá obrana v Lize mistrů. V pěti podzimních zápasech v základní skupině populární Zlatan osmkrát rozvlnil síť, trefí se i v Leverkusenu!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip