Články

Leverkusen - Brémy: domácí postoupí zcela s přehledem
article image

9.2.201

Přestože jde ve čtvrtfinále Německého poháru o souboj dvou bundesligových týmů, favorit je tentokát vcelku jasný. Leverkusen neponechá nic náhodě a s přehledem postoupí.

Pro Werder vůbec nejde o vydařenou sezonu. V Brémách tušili nebezpečí už během podzimu, jarní start týmu sice vyšel a překvapivě vyhrál na Schalke, ale nyní se vrátil ke svému tápaní. Z Mönchengladbachu si odvezl debakl 1:5, který tým znovu vrátil do bezprostředního ohrožení sestupem či spíše nutností hrát baráž. Navíc se potýká s absencemi, o víkendu nehráli brankář Wolf a dále García, Ulisses, Sternberg, Grillitsche a Jóhannsson. Navíc disciplinární trest zastavil Yatabarého.

 

Myslet v této pozici na pohárový průlom je sice možné, ale důležitější budou jiné věci. Navíc Werder proti sobě bude mít v pohodě hrajícího soupeře, který v soutěžním utkání už dva měsíce neprohrál a v tom posledním odolal i suverénnímu Bayernu, jemuž vzal po remíze 0:0 dva body. Leverkusen sice ve svých zápasech letos nesází na divokou ofenzivu a ne vždy vítězí rozdílem třídy, ale na Werder to stačit bude, jeho obrana je totiž v této sezoně v bundeslize jedna z nejprůchodnějších. Jasný postup domácích.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Leverkusen - Brémy 0:1 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip