Články

Leverkusen – Bayern: první poločas gól nepřinese
article image

5.2.201

Zatím to není válec jako na podzim, první dvě jarní kola Mnichované vyhráli jen 2:1 a 2:0. Teď navíc jedou na horkou půdu Leverkusenu, kde je vždy čeká peklo. A urputný soupeř udrží bezgólovou půli.

Tohle je opravdový test jejich aktuální formy. Zatím to od Mnichovanů nebyla na jaře žádná velká sláva, navíc se v jejich kabině horečně probírala novinka o odchodu úspěšného kouče Guardioly do Manchesteru City. Teď se ale Pepovi svěřenci musejí ukázat v tom nejlepším světle, pokud chtějí uspět. Domácímu Bayeru jde totiž o hodně, v tabulce zuby nehty drží před Schalke, Mönchengladbachem a Wolfsburgem čtvrtou příčku zajišťující Ligu mistrů. Tým je rozjetý, získal 10 bodů z posledních čtyř ligových kol. A na úřadující šampiony se Leverkusenu navíc doma daří – za posledních 7 let s ním mají nečekaně příznivou bilanci 3-4-1, loni před svými fanoušky vyhráli 2:0.

 

Očekává se urputný boj od prvních minut a přísná defenzíva, která zahubí technické hrátky. V posledních čtyřech vzájemných duelech padl v prvním poločase jediný gól, střelci našli klíč k bráně vždy až později. Dá se předpokládat podobný scénář i nyní.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Leverkusen - Bayern 0,5 - 3.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip